Naga MarketsT&T Inwestycje 01 – spółka zależna 01Cyberaton – zawarła umowy dzierżawy 14,6 ha pod budowę dwóch elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 9 MW, podał 01Cyberaton.

Kolejne elektrownie fotowoltaiczne w planach

Umowy dzierżawy dotyczą nieruchomości położonych w obrębie ewidencyjnym Jętrzniki Wielkie (gmina Człuchów, woj. pomorskie) o powierzchniach 10,7 ha i 3,87 ha w celu realizacji budowy dwóch elektrowni fotowoltaicznych o mocach odpowiednio 2 MW i 7 MW, poinformowano w komunikacie.

Głównym przedmiotem działalności należącej do 01Cyberaton spółki zależnej T&T Inwestycje 01 sp. z o.o. jest pozyskiwanie gruntów, przygotowanie projektów oraz budowa zespołu elektrowni fotowoltaicznych, podano również.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Zawarcie powyższej umowy wpisuje się w założenia strategiczne i działania zmierzające do umocnienia pozycji spółki na rynku fotowoltaicznym w Polsce” – czytamy w komunikacie.

01Cyberaton zajmuje się kompleksową realizacją projektów fotowoltaicznych, począwszy od dużych instalacji deweloperskich do przydomowych mikroinstalacji fotowoltaicznych. We wrześniu br. 01Cyberaton podpisał list intencyjny ze spółką Dekpol w sprawie podjęcia współpracy w zakresie wspólnej budowy elektrowni fotowoltaicznych o mocy 500 MW. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here