Naga MarketsRafał Zaorski, założyciel TJS, podczas odbioru statuetki za osobowość roku w trakcie FxCuffs 2016

W pierwszej połowie stycznia informowaliśmy, że grupa Trading Jam Session wręczyła po raz kolejny antynagrodę „paździerza” mającą ostrzegać przed wyborem usług konkretnego brokera na detalicznym rynku FX/CFD. Parę tygodni później rozstrzygnięto również plebiscyt na polecany dom maklerski – zarówno polski, jak i zagraniczny.


Od zera do bohatera – XTB z największą liczbą głosów

O ile jeszcze na przełomie 2015/2016 roku X-Trade Brokers nie cieszył się zbyt dobrą opinią wśród społeczności TJS i to właśnie on otrzymał niechlubny tytuł „paździerz roku”, to edycja 2017 wyraźnie pokazała, że łaska traderów podobnie jak same rynki potrafi być niezwykle zmienna. Z wynikiem 265 głosów to właśnie XTB uznany został za najlepszy dom maklerski jeżeli chodzi o ogólną jakość usług. Podium prezentuje się następująco:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • X-Trade Brokers – 265 głosów
  • XM – 213 głosów
  • BossaFX – 93 głosy

Drugie miejsce, a więc jednocześnie tytuł polecanego, zagranicznego brokera roku przypadł zarejestrowanemu na Cyprze podmiotowi XM. Pełna ankieta dostępna jest pod linkiem. Warto jednocześnie zwrócić uwagę na fakt, że w sondażu wziął tak naprawdę jedynie niewielki wycinek wszystkich reprezentujących TJS na Facebooku. Zamknięta grupa posiada w tym momencie prawie 9 tysięcy członków – oznacza to, że niespełna 3% wszystkich przedstawicieli społeczności oddało swój głos na XTB.

Z ofertą podmiotów, które tryumfowały w tegorocznym plebiscycie TJS możesz zapoznać się dzięki porównywarce brokerów dostępnej na łamach Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here