whitebit

Kto zostanie prezesem Orlen? ABB na akcjach XTB! Analiza akcji: XTB, Sygnity! [WIDEO]Środowa sesja na GPW przebiega pod znakiem niewielkiej zmienności. Główne indeksy na GPW po godzinie od rozpoczęcia sesji nieznacznie zyskują na wartości. WIG20 zyskuje 0,5%, WIG podobnie, mWig40 jest na zero, a sWIG80 jest 0,3% nad kreską. Najlepiej radzą sobie walory Pepco, które zyskują 2,36%.

  • Umiarkowane wzrosty na początku środowej sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • W gronie komponentów Wig20, najsłabiej radzi sobie Dino Polska (-0,22%).

Nagranie z samego otwarcia środowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.W programie analizowane były następujące spółki: CD Projekt, Auto Partner, BoomBit.

Kurs Wig20 nieznacznie zyskuje na wartości!

Z grona komponentów WIG20, po godzinie od otwarcia sesji najlepiej radzą sobie akcje Pepco, które zyskują (+2,36%), Dino Polska z kolei najsłabiej – kurs traci 0,22%.

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
Notowania komponentów WIG20 po blisko godzinie środowego handlu
Notowania komponentów WIG20 po blisko godzinie środowego handlu. Źródło: stooq.pl

Walory PKOBP z największym obrotem na giełdzie

Po godzinie handlu, największe obroty odnotowano na walorach PKOBP, najmocniej rosną akcje BOŚ, a spadają akcje Airway.

Zestawienie spółek na początku środowej sesji.
Zestawienie spółek na początku środowej sesji. Źródło: stooq.pl

exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Autor poleca również:Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Zajmuje się rynkiem akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.