Naga Markets

Spokojny początek sesji na GPW! Analiza: Mercator Medical, Polimex Mostostal, PCF GroupPoniedziałkowa sesja na GPW przebiega pod znakiem umiarkowanej zmienności. Główne indeksy GPW po 30 minutach od rozpoczęcia sesji są w okolicach zera. WIG20 traci 0,2%, WIG zyskuje 0,1%, mWig40 traci 0,1%, a sWIG80 zyskuje 0,2%. Najlepiej radzą sobie walory Allegro, które zyskują 2,25%.

Nagranie z samego otwarcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.W programie, analizowane były notowania następujących spółek: Mercator Medical, Polimex Mostostal, PCF Group.


exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Wig20 na niewielkim minusie!

Z grona komponentów WIG20, po 30 minutach od otwarcia sesji najlepiej radzą sobie akcje Allegro, które zyskują (+2,25%), najmocniej traci Dino Polska (-0,77%).

Notowania spółek z wig20 na początku poniedziałkowej sesji
Notowania spółek z wig20 na początku poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Walory CD Projekt z największym obrotem na giełdzie

Liderzy w zestawieniu: obrotów, wzrostów, spadków.
Liderzy w zestawieniu: obrotów, wzrostów, spadków. Źródło: stooq.com

Po 30 minutach handlu, największe obroty odnotowano na walorach CD Projekt, najmocniej rosną akcje Vistal Gdynia, a spadają akcje Marvipol Development.


exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.