Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

ZAGŁOSUJ NA REDAKTORA NACZELNEGO COMPARIC W PLEBISCYCIE NA DZIENNIKARZA ROKU


Dzisiejszej nocy Bank Japonii publikował protokoły z lutowego posiedzenia, a gubernator Banku Australii, Glenn Stevens, zabierał głos w sprawie australijskiej gospodarki, waluty i polityki monetarnej, to przed nami raczej spokojne zakończenie tygodnia. Jedyne istotne odczyty, które znajdujemy w kalendarzu to te z 13:30 – właśnie wtedy poznamy sprzedaż detaliczną oraz CPI Kanady (obliczane zarówno przez Bank Kanady jak i krajowe biuro statystyczne).

BOJ minutes jak można było się spodziewać nie przyniosły niczego niespodziewanego. Standardowo czytaliśmy, że QQE okazał się sukcesem i że Bank Japonii zrobi wszystko, aby osiągnąć cel inflacyjny 2% w okolicach końca roku fiskalnego 2015. Glenn Stevens mógł natomiast zaskoczyć mniej gołębią retorykę od tej, której spodziewał się rynek. Analitycy wierzą więc, że AUD będzie stać na krótkoterminowe odbicia korekcyjne przed dalszymi spadkami. Więcej na temat obu wydarzeń w komentarzu makroekonomicznym.

Silne i słabe aktywa finansowe

USD/JPY ponownie wbiło się powyżej 121.00, EUR/USD natomiast bardzo płaskie od początku sesji – ruchy w zakresie zaledwie 40 pipsów.

SILNE: USD, NZD

SŁABE: CHF, JPY

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– GBP/AUD – ruch boczny H1

– AUD/NZD – na kluczowym wsparciu

EUR/GBP – kurs zmierza do linii trendu spadkowego

Jak wspomniano wcześniej, USD/JPY powróciło powyżej poziomu 121.00. Obecnie czekamy na zamknięcie świeczki H4, aby zobaczyć czy znajdziemy się powyżej strefy oporu. W takim przypadku konieczny będzie jej retest od góry – powinien to być wyraźny sygnał, że cena chce dalej rosnąc.

USDJPYH4 20.03

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here