Naga MarketsCD Projekt 29 lipcaStudio Spokko, będące częścią grupy CD Projekt, zapowiedziało “The Witcher: Monster Slayer” – osadzoną w świecie Wiedźmina grę role-playing wykorzystującą technologię rzeczywistości rozszerzonej, podała spółka. Tytuł wydany zostanie w modelu free-to-play na iOS oraz Android, a dokładne daty premiery obu wersji zostaną podane jeszcze w tym roku, zaznaczono w informacji.

CD Projekt, zapowiedziało “The Witcher: Monster Slayer”

“Akcja ‘The Witcher: Monster Slayer rozgrywa się kilkaset lat przed wydarzeniami z serii gier Wiedźmin. Na ziemiach Kontynentu roi się od krwiożerczych bestii siejących popłoch i zniszczenie. Gracze wcielają się w profesjonalnych zabójców potworów i – dzięki rzeczywistości rozszerzonej – stawią czoło niebezpieczeństwu, które czai się na każdym kroku. Za grę odpowiedzialne jest studio Spokko” – czytamy dalej.

Te artykuły również Cię zainteresują

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad “Cyberpunk 2077”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here