Naga MarketsWczoraj nie pojawiły się żadne nowe sygnały. Szkoda trochę tego złota, bo fajnie cena ruszyła w górę i pojawił się kolejny impuls wzrostowy. Ogólnie ten instrument w ostatnim czasie zachowuje się wzorowo jeśli chodzi o strategię TDiS. Warto go dalej obserwować. Poniżej wykres złota z wykresu H4, ale też należy pamiętać o tym, że ten wzrost nie będzie trwał nieskończenie. W końcu nadejdzie głębsza korekta lub odwrócenie trendu krótkoterminowego.

AUDUSD

Wygląda na to, że para walutowa AUDUSD zdoła kontynuować trend wzrostowy. Wyraźny impuls na północ dobrze świadczy o sile popytu. Czekam na korektę, gdzie będę wypatrywał sygnałów zakupowych w strefie wsparcia (33-66% zniesienie impulsu)

USDJPY

Powrót do trendu spadkowego widoczny jest na parze walutowej USDJPY. Dołki i szczyty na coraz niższych poziomach, a ponadto wybite zostały minima z ubiegłego miesiąca. Zdrowa korekta w tak dynamicznym trendzie może przynieść świetną okazję sprzedażową.

NZDCAD

Wczoraj sporo pisałem o parach z dolarem kanadyjskim. Była tam między innymi mowa o NZDCAD, na którym wcześniej pojawił się sygnał sprzedażowy, ale z uwagi na ważne dane fundamentalne zdecydowałem się nie zajmować pozycji.

Być może jednak nie ma tego złego, bowiem notowania tej pary weszły właśnie do strefy oporu, gdzie szukać można kolejnych okazji na dołączenie do trendu spadkowego.

NZDUSD

Na parze walutowej NZDUSD trendu zdaje się zmieniać na wzrostowy, co może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych po korekcie. Obecnie jednak cena zmaga się z ważnym oporem blisko 0.7334.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here