Naga MarketsOd czasu wczorajszej analizy nie pojawiła się żadna nowa pozycja. Cały czas aktualny jest pogląd na parę NZDCAD. Na razie jednak korekta jest wciąż zbyt mała, by szukać okazji do sprzedaży. Przyjrzyjmy się innym ciekawym instrumentom.

Złoto

Cały czas aktywna jest pozycja na złocie, gdzie w ubiegłym tygodniu pojawił się prawidłowy sygnał kupna. Dodatkowo utworzył się już kolejny, silny impuls wzrostowy, a jego korektę będzie można wykorzystać do poszukiwania sygnałów kupna.

Te artykuły również Cię zainteresują
EURAUD

Na parze walutowej EURAUD trend zmienił się na spadkowy o czym świadczą dołki i szczyty tworzące się na coraz niższych poziomach. Dodatkowo na wykresie 4-godzinnym notowania przełamały linię trendu wzrostowego i utrzymują się pod 20-okresową SMA.

Jak poradzić sobie ze zwątpieniem i sprzecznymi sygnałami? Czytaj dalej >>

Z kolei na wykresie 30-minutowym pojawił się dziś sygnał sprzedaży. Korekta ostatniego impulsu spadkowego dotarła w okolice 20-okresowe SMA z wykresu H4 (160 SMA na M30). Tam też układ dołków i szczytów zmienił się na spadkowy. Sygnał powstał po zamknięciu świecy oznaczonej ceną. Jednak z uwagi na godzinę, o której sygnał się utworzył (3:30 CET) nie otwierałem pozycji krótkiej.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

CADJPY

Para walutowa CADJPY po utworzeniu impulsu wzrostowego, który wybił opór w okolicach 87.85 powróciła do trendu wzrostowego. Obecnie trwa korekta tego impulsu, gdzie cena od początku tygodnia zmaga się z 50% zniesieniem.

Nie do końca wygląda to tak jakbym chciał. Potrzeba będzie wyraźnego sygnału kupna żebym zdecydował się na otwarcie pozycji długiej.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here