Naga MarketsNa głównej parze walutowej kontynuowany jest w tym tygodniu trend spadkowy. Pozostałe dwa opisywane instrumenty również poruszają się na południe wskazując na umocnienie dolara amerykańskiego.

EURUSD

Prawidłowy sygnał kończący korektę wzrostową pojawił się na głównej parze walutowej. Jednak uformował się on wczoraj o godzinie 3:30 CET, a do rozpoczęcia sesji europejskiej notowania zdążyły już przemierzyć znaczną odległość nie dając tym samym okazji na dołączenie do trendu.

Cena wyznaczyła dziś nowy dołek / impuls spadkowy, a więc możliwa jest dalsza obserwacja i w razie kolejnej korekty – poszukiwanie sygnałów sprzedażowych, zgodnie z panującym trendem.

Interesujesz się Price Action?
Zapraszamy na bezpłatne seminarium PRICE ACTION DAY.
Gdzie i kiedy? 21 października, Warszawa

Zarezerwuj sobie miejsce

Złoto

Kolejny impuls spadkowy także na złocie. W czasie ostatniej korekty zabrakło sygnału, który umożliwiałby dołączenie do trendu przy korzystnym stosunku ryzyka do zysku. Możliwe, że tym razem będzie inaczej i w strefie zniesienia 33-66% pojawi się sygnał na short.

GBPUSD

Trend krótkoterminowy na parze walutowej GBPUSD uległ zmianie na co wskazują dołki i szczyty tworzące się na coraz niższych poziomach. W dniu wczorajszym dodatkowo pojawił się zdecydowany impuls spadkowy.

Korekta wspomnianego impulsu, a następnie prawidłowy sygnał na wykresie 30-minutowym świadczący o jej zakończeniu będzie stanowił okazję do zajęcia pozycji krótkiej.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here