Naga MarketsPodczas wczorajszej sesji pojawiły się dwa sygnały, jeden zakupowy na USDJPY a drugi sprzedażowy na złocie. Jeśli chodzi o USDJPY to połowa pozycji zamknięta została z zyskiem 1R, a pozostała część nadal pracuje (choć było blisko BE ;). Co do złota, zysk 1R na połowie pozycji, a druga połowa zamknięta na BE po wieczornym cofnięciu.

USDCHF

Nowy impuls wzrostowy obserwujemy na parze USDCHF. Widać obecnie wyraźny trend, gdzie wskazane jest poszukiwanie jedynie pozycji długich.

GBPJPY

Na GBPJPY notowania korygują ostatni impuls, gdzie testowane jest zniesienie 50% oraz 20-okresowa SMA. Prawidłowy sygnał kupna na wykresie 30-minutowym będzie ‘triggerem’ do zajęcia pozycji krótkiej. W przypadku par z funtem należy jednak mieć na uwadze bardzo istotne dane dotyczące wzrostu gospodarczego (PKB), które poznamy o godz. 10:30.

AUDUSD

Najbardziej podczas sesji azjatyckiej tracił dolar australijski, co w połączeniu z silnym greenbackiem doprowadziło do utworzenia kolejnego impulsu spadkowego i wybicia ostatniego istotnego dołka krótkoterminowego. W przypadku korekty wypatrywać można będzie sygnałów sprzedażowych zgodnie z panującym momentum.

EURCAD

Kurs pary walutowej EURCAD kreśli dołki i szczyty na coraz wyższych poziomach. Trend wzrostowy tego typu zachęca do poszukiwania okazji zakupowych po korektach.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

GBPAUD

Zmiana trendu miała miejsce na parze walutowej GBPAUD, gdzie na wykresie 4-godzinnym mamy już sekwencję L – H – HL – HH. Obecnie będę tu szukał okazji do kupna po korekcie. Jak już jednak wcześniej wspominałem, należy brać pod uwagę dane z godz. 10:30 dla UK, które mogą spowodować skok zmienności.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here