Naga MarketsKilka omawianych wczoraj instrumentów wypadło z listy obserwacyjnej. Powodem był zbyt długi ruch przeciwny do trendu, który w poszczególnych przypadkach można z powodzeniem nazwać impulsem. Mam tu na myśli takie pary jak: AUDJPY, AUDCAD, EURNZD, a także NZDUSD.

Dziś natomiast uwaga pozostanie skupiona głównie na trzech walorach. Inaczej niż zwykle, tym razem załączam wykresy 30-minutowe:

USDCHF

Jak widać na poniższym wykresie, notowania USDCHF korygują ostatni impuls wzrostowy. Cena dotarła do 50% zniesienia tego impulsu. Wzrostowa sekwencja dołków i szczytów na wykresie będzie sygnałem do kupna.

NZDCAD

Podobnie na parze NZDCAD. Tu również korekta zaprowadziła kurs do strefy zniesienia 33-66% impulsu wzrostowego z wykresu H4. Jednak szczyty i dołki na wykresie 30-minutowym układają się jeszcze na coraz niższych poziomach. Przejście do układu wzrostowego stanowić może okazją do zajmowania pozycji długich.

Złoto

Wspominane wczoraj złoto dotarło do strefy oporu. Trend krótkoterminowy kieruje notowania na południe w związku z czym można szukać okazji do zagrania na krótko po zakończeniu obecnej korekty.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here