Naga MarketsPrzy okazji ostatniego przeglądu pisałem o parach z funtem szterlingiem i tu nic się nie zmieniło – analiza pozostaje aktualna. Notowania nie dotarły jednak do strefy wsparcia / oporu na żadnej z par. Pozostaje dalej czekać.

Z kolei nocą pojawiły się dwa sygnały zakupowe, oba na parach z jenem. Pierwszy miał miejsce na parze AUDJPY o godz. 2:30 CET, a po dwóch godzinach pojawił się także na NZDJPY. Jednak jak już pewnie wiesz, o tej porze nie handluje, dlatego piszę o tym tylko jako ciekawostkę. Można sobie ewentualnie przeanalizować te sygnały, gdyż oba z nich okazałyby się zyskowne jeśli doszłoby do otwarcia pozycji.

USDJPY

Na parze USDJPY zmienił się trend krótkoterminowy. Obecnie notowania kierują się na północ i będzie można szukać okazji zakupowych po korektach do strefy wsparcia (33-66% zniesienia ostatniego impulsu).

Te artykuły również Cię zainteresują

Interesujesz się Price Action?
Zapraszamy na bezpłatne seminarium PRICE ACTION DAY.
Gdzie i kiedy? 21 października, Warszawa

[otw_shortcode_button href=”https://www.stofs.com/media/promo/lps/promotion/seminar-warsaw/pl/?comparic=on&camp=24731″ size=”large” bgcolor=”#65bd00″ icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-green” border_color=”#ffffff”]Zarezerwuj sobie miejsce[/otw_shortcode_button]

Złoto

Podobna sytuacja na złocie z tym, że tu kurs obrał odwrotny kierunek. Ostatni impuls spadkowy przełamał linię trendu. Czekam tu na korektę do strefy zniesienia i tam będę wypatrywał sygnałów sprzedażowych, zgodnych z obecnie panującym trendem krótkoterminowym.

EURCAD

Wzrostowa sekwencja dołków i szczytów powstała na EURCAD. Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, ruch spadkowy widoczne z lewej strony wykresu zaczął słabnąć i do gry wkroczyła strona popytowa. Impuls wzrostowy podczas wczorajszej sesji sprawił, że notowania odsunęły się od 20-okresowej SMA i teraz zmierzają w górę. Zakończenie potencjalne korekty tego impulsu stanowić może okazję do zajmowania pozycji długich.

Ja wykorzystuję Strategię Tylko Dołki i Szczyty na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here