Naga MarketsZapraszam po przerwie na przegląd instrumentów dla strategii Tylko Dołki i Szczyty. Poniżej  wskazuje instrumenty, które w mojej opinii mogą przynieść okazje zakupowe / sprzedażowe w najbliższym czasie.

CADJPY

Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym trend zaczyna się zmieniać na co wskazuje rosnąca sekwencja dołków i szczytów. Już niebawem będzie można rozglądać się za okazjami do kupna.

Złoto

Wykres złota prezentuje trend wzrostowy. Ostatni silny impuls wzrostowy miał swój początek 8-go sierpnia. Obecnie trwa korekta, która skierowała notowania do okolic 50-procentowego zniesienia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wyraźny sygnał kupna w obszarze zniesienia impulsu 33-66% może stanowić okazję do longa. Z kolei zamknięcie poniżej poziomu 1265 (66-procentowe zniesienie) sprawi, że poszukiwanie okazji do longa stanie się bezzasadne.

NZDUSD

Tutaj widać krótkoterminowy trend spadkowy. Do potencjalnych pozycji krótkich należy jednak podchodzić ostrożnie z uwagi na silne wsparcie (obszar w obrębie 0.7200) do jakiego zbliżają się notowania NZDUSD.

Strategię Tylko Dołki i Szczyty wypróbować możesz na rachunku u brokera XM. Zapewnia on spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

USDCAD

W krótkim terminie kurs USDCAD wznosi się o czym świadczą coraz wyższy dołki i szczyty. Wczoraj pojawiły się nowe maksima, a obecnie trwa korekta impulsu, który do nich doprowadził. Warto zwracać tu uwagę na świece tworzące impuls oraz obecną korektę.

GBPUSD

Strona podażowa na GBPUSD skierowała notowania do nowych minimów na 1.2840. Obecnie jednak kurs rośnie ze względu na pozytywne dane z rynku pracy w UK. Jednak o sprzedaży może zaważyć prawidłowy sygnał w strefie zniesienia 33 – 66% ostatniego impulsu spadkowego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here