Naga MarketsJapońska firma inwestycyjna BLACKSTAR GROUP poszerza wiedzę na temat cyfrowych platform inwestycyjnych. Od momentu aktywnego zaangażowania się w rynek kryptowalutowy, BLACKSTAR GROUP realizuje misję: udostępnia inwestycje znacznie większej grupie osób niż ograniczona mniejszość, dla której są one obecnie przeznaczone. GRUPA BLACKSTAR ma na celu zapewnienie dostępu do inwestycji wszystkim, niezależnie od ich pochodzenia i zamożności.

Ta wizja żyje i rozwija się w ramach projektu SPINDLE, platformy, która została zaprojektowana tak, aby urzeczywistnić tę ideę i zbudować pomost do bezpiecznego inwestowania traderów indywidualnych. Co to oznacza dla konsumentów i czy jest naprawdę możliwe, że każdy może prowadzić aktywne zarządzanie inwestycjami i aktywami?

Od dłuższego czasu na życie ludzi duży wpływ miała polityka rządów i banków centralnych, a także kierowanie nimi. Ten dyktat jest szczególnie zły w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku. Szereg poważnych kryzysów w ostatnich dziesięcioleciach wstrząsnął społeczeństwem; skutki kryzysu finansowego z 2008 r. okazały się destrukcyjne w skali globalnej, powodując, że miliony ludzi na całym globie straciły swoje przedsiębiorstwa, miejsca pracy i oszczędności oraz drastycznie obniżyły standard życia.

Podczas gdy kilka lat temu termin “blockchian” był znany jedynie początkującym entuzjastom i fanatykom technologii, niedawny szum wokół tej nowej branży spowodował, że mainstreamowe media zainteresowały się kryptowalutami. Bitcoin, cyfrowa moneta numer jeden na rynku, zrewolucjonizowała przestrzeń instrumentów finansowych i metod płatności dzięki swoim przełomowym właściwościom.

Poprzez podejście inżynierskie, BLACKSTAR GROUP, która została założona przez profesjonalistów w dziedzinie finansów, bankowości inwestycyjnej, prawa i technologii informacyjnych, projektuje relacje między ludźmi i inwestycjami, starając się wnieść swój wkład w przyszłość, w której więcej osób może aktywnie realizować swoją własną definicję dobrobytu i niezależności finansowej.

Dzięki SPINDLE, BLACKSTAR GROUP dąży do stworzenia środowiska, które pozwala użytkownikom na przejrzystą i bezpośrednią interakcję oraz wygodne inwestowanie w fundusze kryptowalutowe. Platforma ta, oparta na połączeniu technologii blockchain i inteligentnych kontraktów, została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną przejrzystość inwestycji i wygodę zarówno inwestorom, jak i zarządzającym funduszami.

Chociaż projekt rozpocznie się od połączenia inwestorów z kryptowalutowymi funduszami hedgingowymi i podmiotami zarządzającymi aktywami, nie jest to pełny zakres platformy. Rozwiązanie SPINDLE dla łańcuchów blokowych ma również w planach wprowadzeni zarządzania aktywami, aby zapewnić obiecujące ICO i nowe tokeny z narzędziami crowdfundingowymi. Jako kolejny krok na drodze do realizacji planu działania, zapewni to prywatnym inwestorom jeszcze większe możliwości dywersyfikacji ich portfela.

Posiadacze tokena SPINDLE (SPD) nie będą uiszczać żadnych opłat ani prowizji za korzystanie z platformy transakcyjnej ZETA SPINDLE. Podobnie, fundusze kryptowalutowe będą mogły przyłączyć się do niej bezpłatnie. Tylko w przypadku, gdy fundusz wymaga takich usług jak audyt prawny, SPINDLE będzie świadczył usługi dostosowane do potrzeb klienta.

Koncepcja SPINDLE opiera się na idei stworzenia równych szans dla obu stron inwestycji i umożliwienia niezależnym inwestorom  podążania za ich indywidualnymi pomysłami na pomnażanie środków. W tym ambitnym celu SPINDLE stara się oddać scenę utalentowanym ekonomistom: ostatnie kryzysy finansowe spowodowały, że zarządzający funduszami zostali zobowiązani do otwartego ujawniania swoich strategii, w tym innowacji inwestycyjnych, które mogą być łatwo skopiowane przez konkurentów. Dołączając do ZETA i działając w jego ramach, zarządzający funduszami będą mogli sami decydować, które strategie należy upublicznić, a w przypadku których zachować poufność.

SPINDLE’s ICO odbędzie się w dniach od 29 kwietnia do 15 maja 2018 roku. Maksymalna emisja tokenów wynosi 10 000 000 000 SPD.

Dystrybucja tokenów SPD do portfeli nabywców zaplanowana jest na maj 2018 r., po którym nastąpią notowania giełdowe. W przeciwieństwie do wielu ICO, które dopiero zaczynają rozwijać swoje usługi po ukończeniu sprzedaży, aplikacje SPINDLE dla Windows, Mac, iOS i Android, jak również portfel SPINDLE, rozpoczęły prace rozwojowe na początku 2018 roku. Dlatego SPINDLE planuje wydać wersję beta platformy ZETA wkrótce po ICO.

Oprócz finansowania badań i uruchomienia projektu oraz kosztów promocji SPINDLE planuje przeznaczyć część zebranych środków na wdrożenie własnego modelu ekonomicznego. SPINDLE ma na celu skupienie się na firmach specjalizujących się w zaawansowanych technologiach, wspieranie rozwoju walutowych funduszy hedgingowych oraz współpracę z innymi firmami i walutami cyfrowymi.

Więcej informacji na temat SPINDLE można znaleźć na stronie https://spindle.zone/.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here