Naga MarketsPeter SchiffPeter Schiff straci swój autorytet w gronie internautów? Okazuje się, że użytkownicy Twittera bardziej ufają jego 18-letniemu synowi, Spencerowi. Ten ostatni jest fanem BTC.

  • Syn największego wroga BTC skupuje kryptowaluty.
  • Peter Schiff przyznaje, że robi to wbrew jego radom.

Peter Schiff: mój syn robi to wbrew moim radom!

Wbrew mojej radzie mój syn właśnie kupił jeszcze więcej bitcoinów – przyznał Schiff i zapytał, kogo rad lepiej słuchać.

Według tweeta z 7 września, aż 81 proc. z ponad 46 000 użytkowników Twittera, którzy odpowiedzieli na ankietę Petera Schiffa, wolałoby posłuchać rad „18-letniego studenta pierwszego roku, który nigdy nawet nie miał pracy” niż mężczyzny z ponad 30-letnim doświadczeniem inwestora.

Młodszy Schiff szybko odpowiedział na uwagi ojca i wyniki ankiety, stwierdzając, że Twitter – a przynajmniej jego kryptowalutowa część – wydaje się go wspierać. Inni okazywali wsparcie dla Spencera w mediach społecznościowych.

– Twój syn będzie multimilionerem do 57 roku życia, jeśli będzie kupował bitcoiny – powiedział prezes Quantum Labs, Usman Majeed.

Wykorzystanie swojego syna do zabezpieczenia swoich inwestycji w złoto to świetny pomysł – dodał współzałożyciel Morgan Creek Digital Anthony Pompliano. – Złoto rośnie, zyskujesz. Bitcoin rośnie, twój syn korzysta. Sprytny sposób na zajęcie pozycji długiej na obu aktywach.

Jak kupić BTC tak, by nikt nie wiedział…

Pompliano nie był jedynym komentatorem, który doszedł do powyższego wniosku. Użytkownik serwisu Reddit Spl00ky stwierdził, że to ciekawa strategia.

Jeśli bitcoin zawiedzie, [Peter] powie: “Widzicie, mój syn powinien był mnie posłuchać.” Jeśli bitcoin odniesie sukces, powie: “Spójrzcie, jaki inteligentny jest mój syn, jabłko nie spada daleko od jabłoni” – tłumaczył domniemaną taktykę Schiffa seniora.

Wspomniana ankieta została przeprowadzona zaledwie dwa tygodnie po tym, jak Schiff poprosił userów Twittera o darowizny w postaci bitcoinów (BTC) na 18. urodziny syna. Chociaż portfel należący do Spencera Schiffa obecnie nie zawiera żadnych bitcoinów, od 27 sierpnia odnotowano na nim transakcje o wartości 0,11 BTC.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here