Naga MarketsW wywiadzie dla CNBC Spencer Bogart powiedział, że mimo ostatnich spadków Bitcoin nadal pozostaje świetną kryptowalutą do kupienia. Jego zdaniem do końca tego roku BTC znajdzie się „co najmniej” nad poziomem 10 000 USD. Bogart jest partnerem w spółce Blockchain Capital i prawdopodobnie pierwszą osobą z Wall Street, która zajęła się analizą kryptowalut.

Bitcoin spada od trzech tygodni, jest to największy okres spadków od września 2017 roku. Mimo to Bogart uważa, że w długim terminie pojawią się wzrosty. „Długoterminowa perspektywa jest bardzo obiecująca. Instytucjonalizacja Bitcoina jest faktem. Każda duża instytucja finansowa robi coś w tym zakresie. Albo zamierzają zaoferować Bitcoina swoim klientom, albo sami pracują nad otwarciem kryptowalutowego trading desku” – skomentował Bogart.

Analityk uważa, że należy sprzedać altcoiny typu Cardano, TRON, IOTA a NEO, a jest neutralnie nastawiony do trzymania Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash i EOS. Bogart zauważył również, że obecnie mamy do czynienia z pierwszym w historii rynkiem niedźwiedzia na Bitcoinie, gdy nikt nie prorokuje śmierci kryptowalut. To kolejna oznaka uznania cyfrowych monet za nowy rodzaj aktywów, który już nie odejdzie i nie jest tylko chwilową modą.

Jeśli obecne turbulencje na tradycyjnych rynkach finansowych będą nadal trwać, to niedługo zainteresowanie Bitcoinem jako alternatywą dla walut rządowych będzie wzrastać.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here