Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

SPRAWDŹ NOWY CYKL TEKSTÓW NA COMPARIC – PORANNY I POPOŁUDNIOWY BRIEFING


Dzisiaj w kalendarzu makroekonomicznym nie dzieje się tak naprawdę nic. W związku z tym rynki z niecierpliwością czekają na środę i posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego oraz Banku Kanady. Więcej na temat tych wydarzeń oraz najważniejszych odczytów w rozpoczynającym się tygodniu znaleźć można w porannym komentarzu makro.

W nocy Bank Japonii zaprezentował protokoły z posiedzenia, które miało miejsce w połowie marca. Jak można było się spodziewać retoryka wypowiedzi poszczególnych członków banku nikogo nie zaskoczyła – Kraj Kwitnącej Wiśni się rozwija, inflacja osiągnie cel w przeciągu najbliższego roku, a sytuacja ekonomiczna wybranych regionów państwa cały czas się polepsza.

Na rozpoczęciu sesji europejskiej widzieliśmy silne osunięcie funta szterlinga. Jest ono spowodowane niepewnością co do wyników majowych wyborów parlamentarnych – bardzo wysokie poparcie zyskuje bowiem narodowościowa partia Szkotów oraz UKIP reprezentowany przez kontrowersyjnego Nigela Farage’a

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, JPY

SŁABE: EUR, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/USD – trwa korekta

– GBP/JPY – na bardzo solidnym wsparciu

Ropra brent dzisiejszego ranka poszła wyraźnie w górę, przebijając poziom 60.00. Druga ze wzrostowych świec H1 przybrała jednak bardzo szybko formę spadkowego pin bara, który zamknął się niewiele wyżej nad otwarciem. Świeca naruszyła opór z początku kwietnia i marca – tak silne odrzucenie wzrostów może sugerować spadki w przeciągu najbliższych godzin. Warto rozpatrzeć otwarcie opcji PUT.

BRENTH1 13.04

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here