Naga MarketsPara walutowa EURNOK dotarła do poziomu 10.00. Wartość ta jest historycznym oporem, co oznacza, że zarówno polityczne jaki makroekonomiczne czynniki determinują umocnienie korony norweskiej w najbliższym czasie.


Co dalej z kursem EURNOK?

Ostatnie dwa tygodnie zostawiły górny cień na świecy, co sugeruje obronę tego równego poziomu. Strzałka spadkowa wskazuje formacje spadającej gwiazdy (pinbra), czyli jedno-świecowy układ kończący fazę wzrostów. Nie da się stwierdzić czy będzie ona początkiem korekty, tak jak miało to miejsce na koniec grudnia 2017, czy też zostanie podjęta próba zmiany trendu.

Dalsza przyszłość NOK zależy także od wsparcia 9.60. To tutaj zwolennicy słabej waluty Norwegii dokonywali zakupów wspólnej waluty europejskiej.

Praktycy analizy technicznej poza pinbarem zauważą formacje insidebara. Do jej wypełnia niezbędny jest ruch przełamujący cenę minimalna lub maksymalną ze świecy mającej swój początek w pierwszym tygodniu sierpnia.

EURNOK Weekly
EURNOK Weekly


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBitcoin za 50 000 USD do 2021 r. – tak prognozuje Alex Kruger
Następny artykułGuten Morgen DAX 20.08.2019
Ekspert departamentu rynków nieregulowanych w domu maklerskim mBanku. Od 2005 r. prowadzi i organizuje szkolenia. Rynkami finansowymi zajmuje się od 1998 r., specjalizując się w Analizie Technicznej - jako teoretyk i praktyk inwestuje swoje oszczędności. Uczestnik licznych szkoleń i kursów w tym z Robertem Minerem. Założyciel i prezes Stowarzyszenia Analityków Technicznych - współpracuje ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych (Wall Street, Profesjonalny Inwestor, Akademia Tworzenia Kapitału), Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego i uczelniami wyższymi. Prywatnie mąż, tata i pasjonat rynków finansowych oraz samochodów terenowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here