Naga MarketsRynek srebra od ubiegłego czwartku porusza się w konsolidacji pomiędzy poziomami 15.90 – 16.19. Zarówno w piątek jak i dziś w nocy rynek przetestował górne ograniczenie boxu gdzie pojawiała się reakcja podażowa. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się spadków w okolice wspomnianego juz poziomu 15.90, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

Silver H4
Silver H4

Spoglądając na wykres dzienny widzimy, że poziom 15.90 w przeszłości stanowił bardzo ważny opór a po pokonaniu wsparcie. Obecnie natomiast znajduje się on w okolicy poziomu 70.7% korekty Fibonacciego z trwających od grudnia 2015r. do lipca br. wzrostów. Pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do spadków nawet w okolice poziomu 14.60.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

Silver Daily
Silver Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPoniedziałkowy przegląd rynków – AUDUSD, EURUSD, USDCHF
Następny artykułBlok po 22 – 19 grudnia 2016: USD/CAD, AUD/USD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here