Naga Markets
Twarz Justina BennettaAnalityk Justin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksachsurowcach oraz walutach. W swoim dzisiejszym wpisie autor zauważa, iż notowania pary walutowej CAD/JPY zdołały przebić dolne ograniczenie kanału, które tworzyło się od marca.


Bennett zauważa, iż przebicie tego dziewięcio-miesięcznego kanału wzrostowego może spotęgować ruch spadkowy, który zatrzymać może się dopiero 400 pipsów niżej w okolicach 80.55. Ważnym poziomem oporu pozostaje strefa 84.90 – 85.00, a wczorajsza sesja zamknęła się na poziomie 84.73.

– Ten kanał cenowy utrzymywał notowania przez większą cześć bieżącego roku i rozpoczął się od tegorocznego dołka na poziomie 80.55 – zauważa Justin.

Autor spodziewa się ponownego testu dolnego ograniczenia kanału zanim ruch w dół się rozpędzi.

– Od wczoraj posiadam pozycję krótką na CAD/JPY. Przed nami kluczowe wsparcia 83.90, 82.30 i przede wszystkim 80.55. Z drugiej strony dopiero dzienne zamknięcie w zakresie kanału umożliwiłoby na zmniejszenie natychmiastowej presji sprzedających – podsumował Bennett.

Zobacz również: Możliwe wybicie na parze GBP/USD – Justin Bennett

Spadki na parze CAD/JPY z zasięgiem 400 pipsów – Justin Bennetttokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułProfil polskiego inwestora 2018: 42-latek z 50 tysiącami złotych
Następny artykułCena Bitcoina (BTC) pogłębia tegoroczne dołki, spada poniżej 3650 USD
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here