Naga Markets

Spadki na kursach głównych walut we wtorek. Kursy: euro 4,605 zł, dolar 3,968 złKursy walut we wtorek. Druga sesja tygodnia przynosi nieznaczne umocnienie złotego w stosunku do większości z wybranych walut najbardziej popularnych w gronie importerów. Najlepszą postawę, ale tylko nieznaczny wzrost notują szwedzka i czeska korona, słabiej radzi sobie kurs dolara i euro, które pozostają o 0,1% niżej, niż podczas poniedziałkowego zamknięcia. Umiarkowana zmienność na rynku walut odbywa się w towarzystwie nieznacznych wzrostów na światowych giełdach.

  • Umocnienie złotego do wybranych walut popularnych w gronie importerów podczas drugiej sesji tygodnia.
  • We wtorek o 15:45, nieznaczne wzrosty obserwujemy jedynie na kursie szwedzkiej i czeskiej korony.
  • Dolar i euro utrzymują okolice kursów odniesienia z poniedziałkowej sesji.

Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Umiarkowana zmienność na kursach walutowe wtorek o godzinie 15:45

Wtorkowa sesja przebiega pod znakiem umiarkowanej zmienności na wybranych parach walutowych popularnych w gronie importerów w odniesieniu do złotego. Niezła postawa światowych giełd, przenosi się dziś na osłabienie na 3 z 5 analizowanych walut. Najmocniej drożeją szwedzka i czeska korona, których kurs zyskuje mniej więcej 0,1%. Bardzo niewielka zmienność towarzyszy od początku sesji kursom euro i dolara.

Symbol Ostatni kurs Zmiana Zmiana w %
SEKPLN 0.4613 0.0004 0.09%
CZKPLN 0.17902 0.00009 0.05%
EURPLN 4.60518 -0.00481 -0.10%
USDPLN 3.96803 -0.00223 -0.06%
JPYPLN 0.03471 -0.00020 -0.57%

Kursy wybranych walut o 15:45 w trakcie wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl


Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Autor również poleca: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | nasdaq akcje | kurs cdprojekt | analiza btc | biomed lublin gpw |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB
Poprzedni artykułWig20 zyskuje 0,1% po 6 godzinach wtorkowej sesji. Analiza notowań: PGE, Kernel, Milkiland oraz Wielton
Następny artykułGłosowanie w OBI 2021 tylko do końca miesiąca. Wskaż Comparic.pl i wygraj atrakcyjne nagrody!
Dawid Kustra
Wiceprezes Zarządu PK Capital Sp. z o.o, do której należy platforma wymiany walut www.kantordlafirm.pl. Przez 5 lat pełnił funkcję Dyrektora Działu Rynków Zagranicznych Domu Maklerskiego IDM SA. Były wiceprezes i współzałożyciel Funduszu Inwestycyjnego Solution One. Współzałożyciel i organizator Międzynarodowych Targów Finance World Expo, które odbywają się cyklicznie w Niemczech, Szwajcarii i Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here