Naga MarketsPara walutowa GBPCAD przez ostatnich kilka tygodni poruszała się w konsolidacji, której górne ograniczenie zbiegało się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków.

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia spadków w dniu wczorajszym rynek ostatecznie wybił dołem z konsolidacji kontynuując jednocześnie wcześniejszy trend spadkowy.

Ponieważ wzrosty spowodowane ubiegłotygodniowym odrzuceniem niebieskiej strefy wsparcia nie dotarły w okolice górnego ograniczenia boxu, istniało zwiększone prawdopodobieństwo wybicia dołem. Tak też się stało i rynek dotarł w okolice poziomu 1.6415 po czym po krótkiej korekcie re-testując odrzucił dolne ograniczenie wcześniejszej konsolidacji.

Na skutek dzisiejszych spadków pokonany został również poziom 1.6415 i jeżeli w najbliższym czasie popyt nie zaneguje tego wybicie, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

GBPCAD H4
GBPCAD H4

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.5950.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

GBPCAD Daily
GBPCAD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Przełamanie linii wsparcia na USD/SGD
Następny artykułPrzed zamknięciem. Lubawa [LBW] i Marvipol [MVP]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here