Naga MarketsPara walutowa EURCAD na skutek pojawienia się reakcji podażowej w okolicy poziomu 1.4285 od ubiegłego piątku porusza się na południe. W efekcie tych spadków w dniu wczorajszym rynek pokonał wsparcie w okolicy poziomu 1.4070a obecnie obserwujemy wybicie kolejnego poziomu 1.4010. Jeżeli w najbliższy czasie popyt nie zaneguje tych spadków, wówczas spodziewać moglibyśmy ponownego przetestowania ubiegłorocznych minimów w okolicy poziomu 1.3840.

EURCAD H4
EURCAD H4

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że w grudniu 2015r. rynek pokonał a następnie re-testując odrzucił (jako opór) niezwykle istotny poziom 1.4150, który moglibyśmy uznać za linię szyi formacji głowy z ramionami. Pokonanie ubiegłorocznych minimów mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 1.3030 a jeżeli pod uwagę wzięlibyśmy zasięg formacji RGR, spadki mogłyby osiągnąć nawet okolice poziomu 1.2170.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

EURCAD Weekly
EURCAD Weekly


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZDJPY – najwyżej od 19 grudnia
Następny artykułNial Fuller’s Price Action – tygodniowe spojrzenie na rynki 2-6 stycznia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here