Naga MarketsGain CapitalZgodnie z opublikowanym w tym tygodniu raportem podsumowującym działalność brokera GAIN Capital w miesiącu wrześniu, spółka notowała spadek średnich dziennych wolumenów handlowych (ADV) w ujęciu mdm o 13%. Łączny obrót uplasował się na poziomie $14,7mld. Cały czas jest to jednak rezultat lepszy o 35% w porównaniu do września 2014r.

Wolumeny detaliczne
Wolumeny detaliczne

Łączna wartość handlu detalicznymi produktami OTC (over-the-counter) wyniosła 323 miliardy dolarów (-9.9% w stosunku do sierpnia 2015 i +35.1% w stosunku do tego samego miesiąca w roku ubiegłym). Jeżeli chodzi o liczbę aktywnych rachunków to plasowała się na poziomie niespełna 150 tysięcy (oznacza to delikatne osunięcie o 0,5% mdm oraz wzrost o 60% rdr). W przypadku porównań do roku ubiegłego należy jednak pamiętać, że obecnie GAIN Capital korzysta również z bazy klienckiej przejętego w tym roku City Index, co może zaburzać rezultaty.

Wolumeny instytucjonalne
Wolumeny instytucjonalne

Jeżeli chodzi o wyniki obsługi klientów instytucjonalnych, średni dzienny wolumen (ADV) wyniósł $15,8 mld, co przekłada się na spadek o 8,5% w stosunku do sierpnia i 14% w stosunku do września 2014.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here