Naga MarketsPomimo trwającej korekty na rynku kryptowalut w ciągu ostatnich dwóch tygodni, ethereum (ETH) posiada kilka mocnych wskaźników, które mogą być dobrą wiadomością dla długoterminowych posiadaczy aktywów cyfrowych, według firmy Santiment zajmującej się analizą wirtualnych walut. Kurs ETH/USD odbija w środę powyżej poziomu 2 900 USD.

Ethereum (ETH) coraz częściej wykorzystywane do transakcji w ekosystemie

Santiment informuje swoich 95 200 obserwujących na Twitterze, że ilość ethereum na giełdach kryptowalut znacznie spadła w ciągu ostatnich 12 miesięcy, co wskazuje, że posiadacze ETH spodziewają się wyższych cen wiodącej platformy inteligentnych kontraktów.W ubiegłym roku 1/3 podaży ETH, która była na giełdach, została teraz przeniesiona. To dobry znak dla HODL-ersów – napisano w oświadczeniu firmy.

Podaż ETH na giełdach spadła z 24,1% do 16,10% w ciągu ostatniego roku
Źródło: Santiment/Twitter

Według firmy analitycznej obieg tokenów ETH ostatnio wzrósł do najwyższych poziomów od końca czerwca. Wzrost obiegu tokenów pokazuje, że posiadacze używają ETH do różnych transakcji w swoim ekosystemie, takich jak płatności za tokeny niewymienne (NFT) lub inwestycje w aplikacje do zdecentralizowanych finansów (DeFi).

Jeśli oznaki użyteczności ETH i przenoszonych tokenów będą nadal rosły, cena będzie podążać – dodano.

Najwyższa aktywność tokenów ETH od 22 czerwca
Źródło: Santiment/Twitter

Ethereum (ETH) ponownie blisko bariery 3000 USD

W momencie pisania tekstu ETH jest notowany na poziomie 2930 USD. Drugi co do wielkości zasób kryptograficzny pod względem kapitalizacji rynkowej spadł o prawie 8% w zeszłym tygodniu i ponad 10% w ciągu ostatnich 14 dni. Trwałe pokonanie psychologicznej bariery 3000 USD będzie konieczne do osiągnięcia silniejszego impulsu wzrostowego.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest
Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs ETHUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolars | ethereum kurs | kryptowaluty ranking | celon kurs | kurs wp | kurs jena nbp | ten square games akcje opinie |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here