Naga MarketsO godzinie 16:00 na rynek napłynęła informacja z National Association of Realtors dotycząca sprzedaży istniejących nieruchomości w kwietniu br. Jest to najważniejszy odczyt w dniu dzisiejszym dla amerykańskiej gospodarki, zaraz po minutes, których spodziewamy się o 20:00.


Jak się okazało sprzedaż istniejących nieruchomości w styczniu br. spadła w ujęciu miesięcznym o 2,3% do 5,57 mln. Dodatkowo zrewidowany w dół został poprzedni odczyt z 5,71 mln do 5,70 mln. Dane te zawiodły oczekiwania ekonomistów, którzy co prawda spodziewali się spadku, ale tylko do poziomu 5,65 mln.

National Association of Realtors (Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) poinformowało dodatkowo, iż mimo spadku w ujęciu miesięcznym, sprzedaż i tak jest większa o 1,6% niż przed rokiem. Natomiast w ciągu całego roku jest to czwarty, co do wielkości wynik sprzedaży domów na rynku wtórnym.

Jak wygląda sytuacja na EURUSD po odczycie?

Ruch na Eurodolarze w pierwszych 20-minutach po odczycie nie jest zbyt imponujący. Słabsze dla dolara dane powodują wzrost na parze walutowej EURUSD.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Cena przełamała wczoraj krótkoterminową linię trendu wzrostowego prowadzoną od dołka z 12-go maja br. Po wybiciu kurs dotarł ponownie do obszaru wsparcia znajdującego się w obrębie poziomu 1.1165. Obecnie utrzymuje się ponad nim i wydawać się może, że sytuacja ta nie zmieni się do wieczora. Więcej na temat przyszłego potencjalnego kursu EURUSD dowiemy się zapewne po wieczornych minutes.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here