Naga Marketssztabki złotra i srebraW środowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat spadającej podaży metali szlachetnych. Czy doprowadzi to do wzrostu cen złota? Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wczorajszego materiału.


Ograniczenie podaży podbije ceny „papierowego” złota na giełdach?

RPA nałożyła 21 dniową blokadę, która może dotknąć m.in. rynki platyny (70% podaży pochodzi z RPA) oraz palladu (35% podaży pochodzi z RPA). W efekcie trzech tygodni braku dostaw światowa podaż w 2020 roku zmniejszy się odpowiednio o 4% i 2%.

Z kolei trzy największe na świecie rafinerie złota poinformowały, że zawiesiły produkcję w Szwajcarii na co najmniej tydzień, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Może to oznaczać znaczne niedobory fizycznego metalu na rynku, co powinno jeszcze mocniej podbić ceny „papierowego” złota na giełdach oznajmił Bogusz Kasowski.


Trading na profesjonalnym poziomie wymaga dostępu do prawdziwych rynków z prawdziwym brokerem.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here