Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 250 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Kryptowaluta nadal ma się dobrze i dziś znowu wraca powyżej 9 tyś dolarów za jednostkę. Mimo, że spada dominacja bitcoina… w ciągu miesiąca to spadek o 2,5% to rośnie kapitalizacja całego rynku. W tym samym okresie czasu do altcoinów popłynęło blisko 25 mld dolarów. Wracając już do sytuacji technicznej, po przełamaniu linii trendu spadkowego, kurs lekko cofnął się (ok 1 tyś dolarów) do najbliższego wsparcia. Spadki były szybkie ale gwałtowne, natomiast wzrosty są powolne, rozłożone na kilka sesji. Szybkie wybicie 9200 USD będzie potwierdzeniem trendu wzrostowego, zaś cofnięcie może spowodować grę na podwójny szczyt. Dopiero większa korekta niż 1k$ może być przyczyną zmiany sentymentu, do tego czasu dominują kupujący.

btcusd

Cardano

Na uwagę zasługuje dziś Cardano, token rośnie ponad 5% i wybija się na dobre powyżej poziomu 0,045USD. Już wczoraj byłą próba wyłamania a dziś wraz ze wzrostem idzie zwiększony obrót. Ten poziom jest tu istotny, gdyż pełnił rolę piwota we wrześniu i listopadzie ubiegłego roku. Dlatego spodziewam się ponownego testu, tym razem od góry i wówczas ruch przynajmniej na 0,60. Oscylator RSI ma jeszcze miejsce do ewentualnego wzrostu. Być może rozpoczęła się już tu gra pod przyszły hardfork, którzy ma mieć miejsce za miesiąc. Dodatkowo kończy się miesiąc i inwestorzy będą chcieli wynik dowieżć do końca stycznia, w którym to wartość ADA zwiększyła się o połowę. Warto obserwować ten token.

cardano d1

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here