Naga MarketsSpada aktywność sieci Shiba Inu (SHIB). Floki zyskuje na popularnościAktywność transakcyjna Shiba Inu (SHIB) spadła do poziomów po pompie, przy mniej niż 25 000 transakcjach dokonanych 3 listopada. Spadek transakcji jest związany z uspokojniem rajdu i postępującą utratą popularności memowego tokena.

Rajd na SHIB osłabiony

Chociaż cena SHIB spada o ponad 8%, większość posiadaczy SHIB albo nadal osiąga zyski, albo jest na progu rentowności zyski. Głównym powodem pozytywnych danych wejściowych jest fakt, iż cena SHIB rosła zbyt szybko, aby pozostawić kogokolwiek ze znaczną stratą.Spada aktywność sieci Shiba Inu (SHIB). Floki zyskuje na popularności

Ale nawet gdy większość rynku utrzymuje zyski, inwestorzy stali się bardziej ostrożni i pozostawili swoje fundusze nietknięte. Jednakże, zgodnie z korelacją między ceną a wskaźnikiem, dalszy spadek ceny może doprowadzić do przyspieszenia niedźwiedziego rajdu.

Kolejnym potwierdzeniem poważnego spadku aktywności sieciowej jest znaczny spadek wolumenu na wszystkich dużych giełdach. Według TradingView wolumen obrotu spadł o około 90%, osiągając 9,8 SHIB w momencie publikacji.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Wcześniej wzrost SHIB osiągnął 200% w szczytowym momencie, ale potem token cofnął się o 20%. Obecnie w centrum uwagi znalazła się kolejna memowa kryptowaluta Floki z 20% pompą po tweecie Elona Muska, który nie zawierał bezpośrednich odniesień ani wskazówek dotyczących FLOKI.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here