Naga MarketsSpaceX zainteresowany zakupem Bitcoina, jak twierdzi CEO MicroStrategyBitcoin ma być w kręgu zainteresowań drugiej dużej firmy, z którą powiązany jest Elon Musk, jak twierdzi CEO MicroStrategy i znany inwestor kryptowalutowy, Michael Saylor. Po tym, jak Bitcoina nabyła Tesla, do zakupu ma szykować się SpaceX.

SpaceX zainteresowany Bitcoinem?

SpaceX ma rozważać możliwości i benefity jakie daje dołączenie do swojego bilansu gotówki przechowywanej w Bitcoinie, jak twierdzi Michael Saylor pełniący funkcję CEO w MicroStrategy – znanej firmie z branży kryptowalutowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Saylor w rozmowie z Saifedeanem Ammousem podzielił się informacją o zaangażowaniu aż 7 tys. spółek w wydarzenie organizowane przez MicroStrategy, które dotyczyło możliwości jakie daje firmom zakupienie Bitcoina jako aktywo inwestycyjne.

Wśród grona tych firm miał być SpaceX, ale także kilka innych firm zarządzanych przez Elona Muska.

Plus500

Mieliśmy tutaj ludzi od SpaceX. Byli też ludzie z kilku firm Elona Muska. Byli przedstawiciele Marathon. – zaznaczył Saylor. – Była to lawina prywatnych firm, ale także solidna liczba publicznych spółek, dyrektorów finansowych oraz CFO. Niektórzy nie chcą, żeby ich nazwiska były wymienione, ponieważ to delikatny temat.

Zobacz również: Jak kupić Bitcoina w Plus500?

Saylor wierzy, że Bitcoin będzie mógł uratować spółki posiadające ten walor przed widmem przyszłej inflacji. Co więcej, ma to być szansa aby dołączyć rewolucyjnej sieci nowego systemu monetarnego.

Zdaniem inwestora, Bitcoin ma przebić wszelkie oczekiwania i stać się o wiele większym niż Facebook czy Google. Twierdzi on, że już za kilka lat BTC będzie pomagał miliardowi ludzi w zabezpieczaniu swoich oszczędności: Bitcoin do 2026 r. będzie przechowywał oszczędności miliarda ludzi, uważa Michael Saylor.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here