Naga MarketsAdam Rak na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV w programie „To warto wiedzieć” przyjrzał się aktualnej sytuacji na Wall Street i rynku złota. Czy hossa na tych rynkach jest w jakikolwiek sposób zagrożona? Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Druga sesja tygodnia przyniosła przełom nie tylko na wykresie dolara amerykańskiego. Dokąd zmierza indeks DXY?
  • Indeks S&P500 zakończył wczorajszą sesję wzrostem o 0,21%, przekraczając poziom lutowego maksimum i tworząc tym samym nowy historyczny szczyt. Czy wzrosty na Wall Street zostaną utrzymane?
  • Dalszych wzrostów oczekuje się również od złota, które jednak w środowy poranek ponownie znalazło się poniżej poziomu $2000 za uncję. Jak daleko sięgnie korekta na żółtym kruszcu?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here