Naga MarketsFutures na S&P500 wskazują, iż Wall Street zacznie sesje od kontynuacji piątkowego cofnięcia. Zejście a południe powinno pchnąć S&P500 w rejon minimum sesji piątkowej, ale bez zakrycia luki-wsparcia wyrysowanej na otwarciu sesji wtorkowej, po której na wykresie indeksy pojawiła się lokalna konsolidacja.

Wall Street zacznie sesje od kontynuacji piątkowego cofnięcia

W krótkiej perspektywie nie będzie zatem zmiany, gdyż S&P500 pozostanie zawieszony pomiędzy luką-oporem 11 czerwca i wspomnianą luką-wsparciem.

Szersze oceny narzuca układ, w którym podaż ma po swojej stronie strefę 3190 pkt., bez pokonania której nie pojawi się też sygnał, iż sprzedający stracili lokalną przewagę techniczną.

W istocie rejon 3190 pkt. zaczyna strefę oporów, która kończy się na historycznych maksimach i rozciąga na około 200 punktów. Kupujący mogą liczyć na wsparcie w rejonie 2972 pkt., ale testowanie bariery nie jest tematem na dzisiejszą sesję.

Położenie wykresu zachęca rynek do krótkich zagrań w granicach konsolidacji pomiędzy 3233 pkt. i 2972 pkt., ale dla graczy o średniej perspektywie układ sił sprowadza się do przymusu czekania na przesilenie.

Adam Stańczak

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here