Naga MarketsDynamika wzrostów na Wall Street wyraźnie wyhamowała w okolicach poziomu 2000 pkt., po mocnych zwyżkach w drugiej dekadzie sierpnia. Wyhamowanie momentum może być wstępem do nieco dłuższej niż tylko jednodniowej spadkowej korekty. Nie mniej jednak, póki co nie ma żadnych sygnałów do realizacji zysków.

Wykres H1 od 22 sierpnia pozostaje w kanale wzrostowym o lekkim kącie nachylenia. Sygnałem do głębszej korekty będzie wybicie dołem S&P500 z tego kanału, czyli przełamanie poziomu 1997 pkt. Jego potwierdzeniem zaś wybicie poniżej lokalnego dołka z wtorku, czyli 1994,70 pkt. Wówczas można oczekiwać cofnięcia 1981 pkt. Do czasu takiego wybicia zakładamy kontynuację wahań blisko 2000 pkt., ale bez dużych szans na przekroczenie górnego ograniczenia kanału (2013 pkt).

S&P500 na wykresie godzinowym
S&P500 na wykresie godzinowym

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here