Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoKurs amerykańskiego indeksu SP500 po ustanowieniu szczytu na 2078,1pkt. powrócił do kanału wzrostowego, a następnie odbił się od jego dolnego ograniczenia przy poziomie 2055,5 punktu. Wygląda na to, że po półtora miesięcznym okresie dominacji strony popytowej do głosu dochodzić zaczynają niedźwiedzie.


Pierwszy sygnał potwierdzający tę tezę otrzymamy w przypadku wybicia dołem wspomnianego kanału, natomiast bardzo silny poziom sprzedaży pojawi się dopiero poniżej poziomu 2022. Byki zatem mają jeszcze pewien zapas punktowy, podczas którego mogą zbierać siły do kontynuacji trendu. Póki co dolne ograniczenie kanału oraz najbliższy poziom wsparcia 2053 spełniają swoją rolę.

SP500H4 1.12

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMoody’s tnie rating Japonii
Następny artykułAmerykański black friday coraz mniej popularny? Gorsze wyniki sprzedaży
Analityk rynku towarowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (nr licencji 2676). Absolwent Politechniki Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z rynkami finansowymi związany od 2005 roku. Aktywny inwestor. Zwolennik analizy technicznej. Na co dzień zajmuje się sporządzaniem analiz i komentarzy rynkowych, prowadzeniem szkoleń oraz wsparciem klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here