Naga Markets



Amerykańskie indeks S&P500 przełamał się poniżej minimów jakie obowiązywały w tym miesiącu w okolicach poziomu 2354. Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym spadków o takim zakresie na tym instrumencie nie widzieliśmy już dość długo.

Na wykresie dziennym w tym miesiącu przełamana została przyspieszona linia trendu wzrostowego biegnącą do dołka z 9-go listopada. Cena cały czas utrzymywała się pod tą linią, która była dwukrotnie testowana jako nowy opór i sprawdziła się w tej roli na co wskazuje ustanowienie niższego dołka.

Spore znaczenie będzie miało tu zamknięcie dzisiejszej sesji. Jeśli spadki będą kontynuowane i cena zamknięcia znajdzie się pod wsparciem przy 2354 może to oznaczać potencjał do głębszej przeceny. Przy takim scenariuszu kolejna kluczowa strefa popytu wypada w obszarze między 2298 – 2303.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here