Naga MarketsSP500 pozostaje w silnym trendzie wzrostowym. Po czterech miesiącach wzrostów na amerykańskim indeksie, sierpień póki co również wygląda optymistycznie. Jednak w najnowszym raporcie Larrego Williamsa możemy zobaczyć prognozę cykliczności dla tego indeksu, która sugeruje zbliżającą się zmianę trendu. Williams wskazuje na datę 24 sierpnia jako potencjalny początek spadków, jednocześnie uważa, iż możemy zobaczyć krótkoterminową korektę w najbliższych dniach.

źródło: Ireallytrade.com

Handluj na SP500 u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Ostatnie trzy sesje na SP500 zamykały się na plusie. Cena po wybiciu z dużego kanału i przetestowaniu go od góry powędrowała do kolejnego istotnego poziomu 2834, gdzie miało miejsce realizowanie zysków, co spowodowało spadek do istotnej wymienności 2792. Notowania w tym miejscu zareagowały mocno, a impet ceny pozwolił na przebicie wcześniejszego oporu. Na chwilę obecną SP500 zmierza w kierunku swojego historycznego szczytu na poziomie 2877. Być może przed końcem sierpnia zobaczymy ustanowienie nowego maksimum na amerykańskim indeksie, a następnie głębszą korektę zgodną z rynkową cyklicznością, o której wspomina Williams.

Zobacz równieżZłoto: możliwy powrót do trendu wzrostowegoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWażą się losy Aleksandra Vinnika z BTC-e
Następny artykułKolejny szwajcarski bank będzie akceptował bitcoina
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here