Naga Markets

S&P500: Kolejne połamane wsparcieS&P500 stracił w środę 0,78 procent i na zamknięciu  ulokował się w rejonie 3955 pkt. Wykres CFD pokazuje, iż rynek próbował odbicia od stref wsparcia w rejonie 4000-3950 pkt., ale notowania czwartkowe przynoszą pogłębienie fali przeceny i zejście kontraktów na nowe minima lokalnej fali spadkowej, która otwiera drogę do testowania 3900 pkt.

Kolejne połamane wsparcie

Przełamanie rejonu 4000-3950 pkt. nie jest zaskoczeniem, gdy uwzględni się szerszą perspektywą czasową, w której dominuje zawahanie byków w rejonie 4300 pkt. oraz na średniej z 200 sesji i połamanie linii kilkutygodniowego trendu wzrostowego. Rynek pozostaje też w cieniu położenia wykresu pod linią bessy, tożsamej z linią trendu spadkowego i momentum obrazowanym przez odbicie się wykresu od średniej z 200 sesji.W praktyce nie można już wykluczać rewizyty dołka bessy w rejonie 3637 pkt., ale wcześniej podaż będzie musiała zmierzyć się z sygnałami wyprzedania rynku. Niemniej, do czasu przełamania linii lokalnego trendu spadkowego, która prowadzi korektę fali wzrostowej, podaż będzie miała po swojej stronie ważny argument techniczny o sile analogicznej do linii trendu wzrostowego z okresu lipiec-sierpień.

Autor: Adam Stańczak, Analityk i komentator DM BOŚ.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro co to jest | biomed giełda | dow j | pko akcje kupno | cyfrowy polsat akcje wykres | czy akcje pge pójdą w górę 2020 | kurs ethereumŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here