Naga MarketsPo tak dużych wzrostach jest sporo realizacji zysków na Wall Street, twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 10 grudnia 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na globalne rynki akcji i siłę polskiego złotego. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości ze świata finansów.

  • Amerykański indeks giełdowy S&P 500 podobnie jak inne indeksy z Wall Street prezentuje się w ostatnich tygodniach bardzo dobrze. Dlaczego główny indeks w USA utknął na szczytach?
  • Tymczasem WIG20 od początku listopada silnie wzrasta. Czy najważniejszy indeks na GPW przekroczy psychologiczną barierę 2000 punktów?
  • Polski złoty kontynuuje aprecjację względem głównych konkurentów. Czy losy złotego silnie zależą od rozgrywek politycznych?
  • Surowce w ostatnich dniach silnie wzrastają. Czy to rezultat znacznej poprawy globalnych nastrojów?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here