Naga MarketsHossa na SP500 i ogólnie na szerokim rynku amerykańskim nie daje za wygraną. Inwestorów nie odstraszają niezwykle wyżyłowane wszelkie wskaźniki makroekonomiczne, czy też sama cena. Ostatni tydzień to pasmo praktycznie pionowych wzrostów, w związku z tym nierealny jeszcze do niedawna w tym roku poziom 2700 pkt. wydaje się być możliwy do osiągnięcia.

Rysunek 1. Słabsze dane z amerykańskiego przemysłu, źródło: investing.com

Byki swoją siłę szczególnie pokazały w dniu dzisiejszym. Pomimo słabszych danych z amerykańskiego przemysłu kurs niemal natychmiast odrobił większość dynamicznej przeceny, która przetestowała lokalny poziom wsparcia zlokalizowany w rejonie cenowym 2605 pkt. Co dalej? Wydaje się, że grudzień, który i tak statystycznie jest niezłym miesiącem dla rynków giełdowych, przyniesie kontynuację trendu wzrostowego. Kolejnym naturalnym celem jest w obecnej sytuacji wspomniany wcześniej obszar 2700 pkt.

Rysunek 2. Analiza techniczna, SP500, H4,1.12.2017.

W tej chwili dobrym rozwiązaniem powinna być kupno opcji call, z terminem zapadalności do końca roku. Osiągniecie poziomu 2700 pkt, kilkukrotnie przewyższa potencjalne ryzyko.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here