Naga MarketsHossa na SP500 i ogólnie na szerokim rynku amerykańskim nie daje za wygraną. Inwestorów nie odstraszają niezwykle wyżyłowane wszelkie wskaźniki makroekonomiczne, czy też sama cena. Ostatni tydzień to pasmo praktycznie pionowych wzrostów, w związku z tym nierealny jeszcze do niedawna w tym roku poziom 2700 pkt. wydaje się być możliwy do osiągnięcia.

Rysunek 1. Słabsze dane z amerykańskiego przemysłu, źródło: investing.com

Byki swoją siłę szczególnie pokazały w dniu dzisiejszym. Pomimo słabszych danych z amerykańskiego przemysłu kurs niemal natychmiast odrobił większość dynamicznej przeceny, która przetestowała lokalny poziom wsparcia zlokalizowany w rejonie cenowym 2605 pkt. Co dalej? Wydaje się, że grudzień, który i tak statystycznie jest niezłym miesiącem dla rynków giełdowych, przyniesie kontynuację trendu wzrostowego. Kolejnym naturalnym celem jest w obecnej sytuacji wspomniany wcześniej obszar 2700 pkt.

Rysunek 2. Analiza techniczna, SP500, H4,1.12.2017.

W tej chwili dobrym rozwiązaniem powinna być kupno opcji call, z terminem zapadalności do końca roku. Osiągniecie poziomu 2700 pkt, kilkukrotnie przewyższa potencjalne ryzyko.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here