Naga MarketsPodczas wczorajszej sesji na wykresie dziennym indeksu kasowego S&P500 uformował się byczy pin bar wskazujący na możliwość zakończenia korekty spadkowej, która trwała od szczytu z początku obecnego miesiąca na poziomie 2041.

Dziś natomiast widzimy wzrosty zgodne z kierunkiem jaki wskazywał wspomniany wyżej pin bar. Obecnie na drodze kupującym stoi obszar oporu w obrębie 2354. Jego pokonanie otworzy drogę do kolejnych zwyżek, gdzie najbliższym celem będzie lokalny szczyt na poziomie 2391.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Alternatywnie, potencjalne dalsze spadki i zanegowanie formacji pin bar (wybicie jego minimum) skierują indeks S&P500 do obszaru wsparcia blisko okrągłego poziomu 2300.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWtorkowy przegląd rynków – GBPUSD, USDCHF
Następny artykułCiti z nowymi zleceniami oczekującymi
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here