Naga MarketsAmerykański indeks S&P 500 we wtorek pierwszy raz od kilku dni nie rysował nowych, historycznych maksimów, tracąc 0,34%. Środowe kontrakty futures sugerują natomiast kontynuację skromnej korekty spadkowej, która pojawia się na początku sezonu wyników spółek z USA. W ostatnich godzinach handlu w Europie tracą natomiast DAX (-0,1%) oraz WIG20 (-0,4%).


3000 pkt. będzie blokować spadki S&P 500? Kolejne wsparcie na 2995 pkt.

W trakcie wtorkowej sesji naprawdę niewiele zabrakło, aby indeks S&P 500 przetestował od góry poziom 3000 pkt. Jeżeli ten psychologiczny pułap zostałby wybity, to benchmark nadal ma przed sobą poziom 2955 pkt., gdzie wypadają historyczne maksima z początku maja.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here