Naga MarketsS&P 500 w miejscu, cena ropy skromnie w górę: Emini Trader analizuje rynek futuresKontrakty terminowe na ropę naftową utrzymują się powyżej poziomu 41 dolarów za baryłkę i zyskują w środę 0,2%. W tym samym czasie futures na indeks S&P 500 wydają się stać w miejscu, nadal korzystając ze wsparcia poziomu 3200 punktów. Emini Trader w najnowszej analizie ocenia sytuację dwóch wspomnianych instrumentów.

  • S&P 500 futures od marcowych dołków odbija o niemal 50%
  • Ropa nie może poszczycić się tak dobrym rezultatem i od początku roku osuwa się o ponad 30%
  • Emini Trader w Comparic24.tv dwa razy w tygodniu analizuje sytuację na rynku kontraktów terminowych

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAsbis [ASB], Kruk [KRU] – Gorące spółki dnia
Następny artykułKurs euro (EUR/USD) konsoliduje się przy 1,1730, GBP/USD jest na 1,2920, a USD/JPY testuje 105
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here