Naga Markets

Kontrakty na indeks S&P 500 wzrastają nieznacznie we wtorek, po silnym osunięciu na początku tygodnia tuż przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, które będą dla rynków niewątpliwie najważniejszym tematem w przeciągu kolejnych sesji. Emini Trader przygląda się sytuacji na rynku futures, omawiając również kondycję ropy, która dziś odbija o niemal 1% po wczorajszej przecenie o niemal 3%.

  • Notowania czarnego złota odbijają we wtorek oscylując w okolicach 39 dolarów za baryłkę i wzrastają o 1,0% (0,5 dolara na baryłce)
  • Powodem poniedziałkowego osłabienia futures na S&P 500 i ropę jest niepewność związana z wyborami w USA
  • Dolar ponownie traci we wtorek i znosi większość poniedziałkowego wzrostu

Amerykański indeks S&P 500 zgodnie z przewidywaniami kontynuował wczoraj ruch spadkowy podchodząc w okolice górnego ograniczenia strefy równowagi na interwale rocznym. W tym momencie wygląda na to, że ważą się dalsze losy tego instrumentu z perspektywy interwału rocznego. To w jaki sposób cena zareaguje w tych okolicach na przestrzeni kolejnych dni bez wątpienia będzie miało znaczenie jeśli chodzi o średnio- i długoterminowe perspektywy – podkreślił Emini Trader.Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here