Naga MarketsEmini Trader przyglądał się we wtorkowe popołudnie notowaniom instrumentów na rynku kontraktów terminowych: indeksowi S&P 500 oraz ropie naftowej WTI.

  • Kontrakty terminowe na S&P 500 we wtorek umacniały się o 1,84% i testowały poziom 3148,5 pkt., w środę natomiast również skromnie kontynuują aprecjację
  • W tym samym czasie ropa WTI na rynku futures rosła o ponad 2,3%, a w środę zmniejsza zmienności i oscyluje w okolicach 38 dolarów za baryłkę

Zobacz również: CFD wolę okreslać mianem “bucket shopów”, twierdzi Emini Trader.

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Autor poleca również:


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here