Naga MarketsS&P 500 w górę do 3600 pkt., kurs ropy zyskuje 1,2%. Kontrakty futures we wtorekNa rynku terminowym indeks S&P 500 pokonuje barierę 3600 pkt., zyskując we wtorek 0,7%. Od początku roku benchmark amerykańskiej giełdy rośnie o ponad 11%, zdecydowanie zostawiając w tyle koronawirusowe dołki. Umocnienie napędzane słabym dolarem widać również na kontraktach futures ropy WTI, które dodają do swojej wartości kolejne 50 centów i osiągają kilkutygodniowe maksima na 43,59 dol. za baryłkę.

  • Ropa naftowa WTI (kontrakt CL) zyskuje we wtorek 1,23%, a S&P 500 rośnie o niespełna 0,7%
  • Na polskim rynku futures na WIG20 rosną o 0,8% i utrzymują się w okolicach ponad dwumiesięcznych maksimów
  • Emini Trader, zaprasza do Comparic24.tv na analizę sytuacji na rynkach terminowych

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNotowania ropy naftowej pną się w górę
Następny artykułDom Development wyceniony na 120,40 zł. Technika sugeruje powrót na 90 zł
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here