Naga MarketsS&P 500 ustanawia nowe wsparcie. Szansa na odbicie indeksu Wall Street?Spadki na amerykańskim indeksie S&P500, pomimo że znaczące, zostały wykorzystane do zakupów akcji po niższych cenach. Świadczy o tym reakcja rynku z ostatnich dwóch dni.

Podaż ma się coraz lepiej

Dotychczasowa długość korekt średnio zawierała się w liczbie 200 punktów. Poprzedni tydzień zakończył się obsuwa o 50% większa. Można było wiec założyć, że podaż ma się coraz lepiej.

Okazało się jednak, że czarne świece zatrzymały się na poziomie 2940 punktów, czyli w miejscu, gdzie wcześniej znajdował się ważny opór wynikający ze szczytów z 2018 roku. Tym samym posiadacze krótkich pozycji dostali niepowtarzalną szansę na zamknięcie swoich pozycji z małą stratą, zanim pojawi się kolejny impuls wzrostowy.

Układ średnich kroczących MA50 i MA200, które właśnie się przecięły, potwierdza możliwe wzrosty na tym indeksie. Dodatkowo ostatni dołek pokrywa się z miejscem skrzyżowania się tych dwóch krzywych.

Na niższych interwałach cena 3130 punktów ma szanse stać się chwilową zaporą dla wzrostów. Po jej przełamaniu notowania S&P500 urosną o kolejne 100 punktów.

Zmiana tendencji widoczna na wskaźniku RSI może mieć miejsce, dopiero kiedy notowania pokonają żółty obszar, który teraz jest ważnym wsparciem.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here