Naga MarketsS&P 500 tworzy nowy szczyt - analiza techniczna amerykańskiego indeksu Analiza indeksów amerykańskich wydaje się całkiem prosta. Czy weźmiemy interwał godzinowy, dzienny, czy tygodniowy, a nawet miesięczny wszędzie królują wzrosty. Oznacza to, że każda przecena powinna być traktowana jako korekta.

S&P 500 kontynuuje wzrosty

S&P500 od 23 lipca tworzyło specyficzną strukturę, zmuszającą inwestorów do cierpliwości.Mowa o dwóch niezależnych konsolidacjach. Jedna większa ograniczona od dołu ceną 4370 punktów i oporem 4420 punktów.

Kolejna powstała w ostatnich dniach i bazuje na wsparciu 4420 punktów. Ta cena zamieniła się rolami, co jest częstym zjawiskiem na wykresach. Zielony obszar był ostatnią korektą, piszę w czasie przeszłym, gdyż dziś powstał nowy szczyt, co potwierdza założenie z pierwszego akapitu tej analizy.

Notowania S&P 500
Notowania S&P 500

Określenie gdzie może pojawić się koniec wzrostów, z góry skazane jest na porażkę. O wiele łatwiej będzie wskazać, gdzie może pojawić się kolejny dołek. Ponieważ bieżący rajd byków ma swój początek na poziomie 4420 punktów, to jest to baza do dalszych scenariuszy wzrostowych.

Dla interwału dziennego odpowiednikiem ww. wsparcia będzie cena 4370 punktów. Dopóki notowania US100 nie pokonają obu tych cen, to nie ma najmniejszych powodów do poddawania w wątpliwość dominacji popytu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dolar | biomed lublin notowania | ccc giełda | cdr akcje prognozy | lotos akcje | xtb giełda | 1 btc |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here