Naga MarketsAmerykańska giełda w trakcie środowej sesji notowała najsilniejsze spadki od 3 tygodni, a indeks S&P 500 osuwał się o 0,65% powracając ponownie pod psychologiczny pułap 3 tys. USD. W USA sezon wyników spółek nabiera tempa, a inwestorzy poznali rezultaty Netflixa, Ebaya oraz IBM. Szczegóły w czwartkowej odsłonie programu Today in USA, prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego.


W czwartek S&P 500 czeka na dalsze spadki?

Na niespełna godzinę przed otwarciem handlu kasowego w Stanach Zjednoczonych kontrakty terminowe S&P 500 tracą 0,11%, kontynuując środową deprecjację. Może to sugerować, że również w trakcie sesji benchmark będzie tracił przesuwając się bliżej poziomu wsparcia 2995 pkt., wyznaczanego na wysokości maksimów z czerwca:

Indeks S&P 500 na wykresie dziennym

O najważniejszych wydarzeniach dla rynku w Stanach Zjednoczonych usłyszysz w programie Today in USA prowadzonym przez Bogusza Kasowskiego. W czwartkowej odsłonie między innymi:

  • Donald Trump kontynuuje podsycane pochodzeniem ataki na kongresmenki Demokratów.
  • Sfinalizowany, mimo sprzeciwów USA, zakup rosyjskiego systemu przeciwlotniczego S-400 przez Turcję wynika z obaw prezydenta Erdogana o kolejny zamach stanu.
  • Netlif, IBM i Ebay pokazują wyniki
  • Boeing zapowiedział, że przeznaczy połowę specjalnego funduszu, niezależnego od wszelkich postępowań sądowych wartego $100 mln na wypłatę odszkodowań dla rodzin ofiar dwóch katastrof Boeinga 737 MAX.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here