Naga MarketsEmini Trader

Kontrakty na indeks S&P 500 tracą w poniedziałek około 1%, osuwając się na tydzień przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, które będą dla rynków niewątpliwie najważniejszym tematem w przeciągu kolejnych sesji. Emini Trader przygląda się sytuacji na rynku futures, omawiając również kondycję ropy, która na początku tygodnia traci 2,7%

  • Notowania czarnego złota spadają poniżej 39 dolarów za baryłkę i tracą 2,7% (ponad 1 dolar na baryłce)
  • Powodem osłabienia futures na S&P 500 i ropę jest umacniający się w poniedziałek dolar
  • Waluta USA zyskuje na budującej się ponownie niepewności rynkowej wokół pandemii Covid-19

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułDM BOŚ: LiveChat z podwyższoną ceną docelową i podtrzymaną rekomendacją “trzymaj”
Następny artykułKurs złotego (PLN) pod dużą presją. Dobre nastroje w USA przed wyborami
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here