Naga MarketsS&P 500 ponownie blisko historycznego szczytuCena 3396 punktów ponownie miała szanse zapisać się w historii indeksu S&P500.  W lutym tego roku powstał tutaj ważny szczyt, który został przełamany ostatnią falą wzrostową.  Tym samym z oporu zamienił się we wsparcie. Piątkowe zamknięcie świecy dawało nadzieję, że ten scenariusz się ziści.

Prawdopodobieństwo powrotu indeksu do skrajnie wysokich wartości

Wyprzedaż akcji była jednak na tyle duża, że zepchnęła wartość US500 blisko czerwonej linii, wyznaczonej dzięki czerwcowej korekcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Blisko tego samego poziomu znajduje się dolna wstęga Bollingera. Wskazuje ona maksymalny teoretyczny zasięg spadków, aby trend wzrostowy nadal miał szanse się rozwinąć. A wszystko to opiera się na poziomie 3290 punktów.

Jeżeli ostatnie czarne świece są korektą, to jest tylko kwestia czasu, kiedy wartość amerykańskiego indeksu powróci do skrajnie wysokich wartości. Problem upatruje w pomarańczowym obszarze.

Skoro popyt zmarnował szanse na krótką i szybką korektę, to teraz ponownie będzie musiał pokonać cenę 3396 punktów. Spadkowe strzałki wskazują, że ostatnim razem nie było to łatwe zadanie i notowania S&P500 zatrzymały się na ponad tydzień przed tym oporem.

Cena zamknięcie wczorajszej świecy znajduje się dokładnie w pomarańczowej strefie. Dzień dzisiejszy może rozstrzygnąć, czy opór się utrwali i kolejny dzień będzie koloru czarnego, czy też popyt będzie dążył do utworzenia nowego szczytu.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here